ישראל PSC

גלרית תמונות

Phone Service Center

החברה

חברת PSC היא חברה מובילה באירופה המתמחה בתיקון טלפונים ניידים, סמרטפונים וטבלטים. חברת האם Point Service Mobiles, רשת חנויות צרפתית המונה 200 מרכזי שירות, מטפלת ב-400,000 מכשירים בשנה ונמצאת בצמיחה מתמדת. יש לנו חנויות בישראל, בלגיה, לוקסמבורג, צרפת, גרמניה, בריטניה, ספרד, תוניסיה, חוף השנהב ובקנדה. היעד של PSC היא לתקן את המכשירים של לקוחותיה באופן מיידי בפחות מ-40 דקות. אתם מוזמנים  לקפה בעת ההמתנה לתיקון המכשיר שיחזור אליכם פועל ללא פגם. ללא המתנה בתור, ללא משלוח למרכזי תיקון חיצוניים… בקיצור: שירות פשוט ומהיר. אנו מציעים שירות תיקונים באיכות גבוהה לכל היצרנים כמו Apple, Samsung, Nokia, LG, HTC, וכו'.  העובדים והזכיינים שלנו מקבלים הדרכה שוטפת ומשתמשים בכלי איבחון מקצועיים.

anim_servicesV2

השיטה שלנו

ב-82% מהמקרים, התיקון יהיה במקום ויארך 40 דקות. במקרה שהתיקון מצריך זמן ארוך יותר, תקבל טלפון חלופי. ניתן לקבוע את מצבו של המכשיר במקום ולתת הצעת מחיר מיידית במקרה של טלפון שבור או עם כתמי קורוזיה. כדי שלא תאבד את הנתונים שעל המכשיר, הטכנאים שלנו יגבו עבורך את הנתונים שעל המכשיר (אנשי קשר, יומן, וקבצים אחרים) ולאחר מכן יעזרו לך לאחזר את הנתונים לאחר התיקון.

לכל התיקונים תינתן אחריות של שנה.

הידע שלנו

כדי  לאפשר  ללקוחותינו  את התנאים הטובים ביותר ולתת להם את השירות הטוב ביותר, הטכנאים שלנו מצוידים במיטב הכלים והטכנולוגיה. בשולי איזור השירות עומד לרשות לקוחותינו חלל המתנה, דסטרסו, בו הם יכולים להתרווח ולהירגע עם כוס קפה עד לסיום התיקון.

תחום התמחותנו

איננו מוכרים טלפונים ניידים או מנויים אלא מעניקים שירותי תיקון בלבד. הטכנאים שלנו עומדים לרשותך ויסייעו לך בכל שאלה הנוגעת לשימוש במכשיר. יחד עם זאת, מטעמי נוחות ובטיחות, אנו מציעים לך מגוון רחב של אביזרים (סוללות, מטענים, כיסויי הגנה, וכו'). מרטין בוקיון, נשיאת Point Service Mobiles (בישראל Phone Service Center): "עם הצטרפותם לרשת, הזכיינים שלנו מתחייבים לעלות על דרך המצוינות בשירות התיקונים שהם מספקים לטלפונים ניידים. אנו מציעים להם שיטה תקנית המאפשרת להם להנות מכל השירותים האיכותיים שלנו ולאמץ את רוח הרשת האומרת לתקן יותר כדי לזרוק פחות".

  • Réparation smartphone
  • Centre réparation smartphone
  • Démontage smartphone
  • Réparation en 40 minutes
  • Espace d'attente : le Destresso Kafé

רשת בינלאומית

PSC נמצאת באירופה (גרמניה, בלגיה, ספרד, בריטניה) אך גם בחוף השנהב, תוניסיה, ברפובליקה הדומיניקנית ובקנדה.

apropos-map

התרחבות הרשת בעולם בשם Phone Service Center

. PSC הינה חברה אירופאית מובילה המתמחה בתיקון טלפונים ניידים, סמרטפונים וטבלטים.  חברת האם Point Service Mobiles היא רשת חנויות צרפתית המונה 200 חנויות המקבלות לתיקון למעלה מ-400,000 טלפונים בשנה ונמצאת בצמיחה מתמדת. יש לנו סניפים בישראל, בלגיה, לוקסמבורג, צרפת, גרמניה, בריטניה, ספרד, תוניסיה, חוף השנהב וקנדה.  היעד שלנו ב– PSC הוא לבצע תיקון מהיר של הטלפון שלך וזאת בפחות מ-40 דקות. אתה מוזמן לקפה במשך תיקון המכשיר שלך שיחזור אליך תקין מיד לאחר השלמת התיקון.  ללא צורך בקביעת תןר והמתנה בתורים ארוכים, וללא צורך במשלוח המכשיר למעבדות חיצוניותבקיצור: שירות פשוט ומהיר. אנו מציעים שירות תיקונים באיכות גבוהה לכל היצרנים המוכרים כגון: Apple, Samsung, Nokia, LG, HTC וכו'.  העובדים שלנו מקבלים הדרכה שוטפת ומשתמשים בכלי איבחון מקצועיים.

צרפת

PSM היא חברת האם של PSC. החנות הראשונה של PSM פתחה את דלתותיה בפריז בשנת 2006. מאז, החברה צמחה והיום היא מונה 200 חנויות מורשות על ידי יצרני הטלפונים המתמחות בתיקון טלפונים ניידים וטבלטים. PSM החלה לפתח את פעילותה בעולם בשנת 2013.

Phone Service Center Stuttgart
גרמניה

הגעתה של PSC לשטוטגרט סימנה את תחילת התפשטותה של החברה בעולם בשנת 2013. הרשת הגרמנית נמצאת היום בכל הערים המרכזיות במדינה: חנות שניה של PSC בשטוטגרט ובסינדלפינגן, לודוויגסבורג, היילברון, דגנדורף, מינכן, מולהיימקרליך, דויסבורג והמבורג.

boutique-benelux
בנלוקס

החנות הראשונה של PSC בבלגיה נפתחה בבריסל במהלך 2013. מאז, נבנתה רשת בערים המרכזיות של בלגיה – אנטוורפן, לייג', מורטסל, שארלרואה ונמור – אך גם בלוקסמבורג בערים אש-סור-אלזט ובבלוואל.

Phone Service Center Madrid
ספרד

שתי חנויות הרשת שנפתחו בספרד התמקמו בבירה מדריד:  אחת במרכז העיר,  השניה בפריפריה במרכז מסחרי ששמו Carrefour El Pinar. הזכיין הראשי מתכנן לפתוח חנויות בכל הערים הגדולות בספרד.

Phone Service Center Abidjan
חוף השנהב

הזכיין הראשי באפריקה המערבית התחיל את פעילותו בפתיחת מרכזי שירות בעיר הבירה של חוף השנהב, אבידג'ן. צוותי הטכנאים מחכים לכם ב- Plateaux Vallons ובמרכז המסחרי  Mediastore Cap Sud.

Phone Service Center London
בריטניה

הזכיין הראשי של PSM צלח את התעלה והתמקם בלונדון במרץ 2014. החנות נמצאת ברובע מרילבון בלב לונדון, ומגיעים אליה לקוחות לתיקונים קצרים של 40 דקות ללא קביעת תור !

Phone Service Center Tunis La Marsa
תוניסיה

שתי החנויות הראשונות של PSC באיזור המזה"ת וצפון אפריקה פתחו את דלתותיהן בתוניסיה בינואר 2015 בעיר טוניס: ברובע לה מרסה ובמרכז העיר. שתי החנויות האחרות נמצאות בערים סוס ובמנזה.

קנדה

הזכיין הקנדי הוא Mobile Klinik. מרכז השירות הראשון נפתח בתאריך 14 בספטמבר 2015 באוטאווה. רשת Mobile Klinik מתכננת לפתוח 60 חנויות חדשות באמריקה הצפונית בתוך שלוש השנים הבאות.

9

מדינות

300+

חנויות באירופה

400+

טכנאים מורשיםבקרו אותנו ברשתות החברתיות

  • logo_facebook
  • logo_twitter
  • logo_linkedin
  • logo_gplus
Logo Point Service Mobiles Rechercher une boutique PSM